Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje
Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

„ZORGANIZUJ KURS Z MYŚLĄ O SOBIE”

Kurs_zor.jpg

10 kwietnia przedstawicielka Ośrodka Szkolenia Zawodowego OHP w Częstochowie wzięła jako zaproszony gość udział w szkoleniach pn. „Klub Młodego Profesjonalisty”, organizowanych w Śląskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Częstochowie w ramach realizacji tzw. małych projektów FIO.

Szkolenia prowadzone były dla osób w wieku 18-25 lat, głównie z terenów wiejskich. Była to świetna okazja do przybliżenia i promocji młodzieży działalności OSZ w ramach realizowanych kursów i szkoleń zawodowych. Przedstawiono prezentację pt: „Zorganizuj kurs z myślą o sobie”. Zaprezentowane zostały kursy kelnera-barmana z obsługą kasy fiskalnej i innych urządzeń wykorzystywanych przy sprzedaży (120 h), obsługi wózka jezdniowego z wymianą butli gazowych/magazyniera (51 h), spawacza TIG (138 h), manicure/pedicure oraz przedłużania i stylizacji paznokci wraz z ABC własnej przedsiębiorczości (120 h), które zrealizowane będą w I półroczu 2015 r. Ponadto przedstawione zostały korzyści wynikające z uczestnictwa w kursie, a także cały szereg możliwości dla osób do 24 lat, jakie oferują jednostki OHP w Częstochowie. Prezentacja cieszyła się dużym zainteresowaniem i licznymi pytaniami, a organizatorzy z ZMW wyrazili chęć podjęcia współpracy w zakresie promocji kursów i działalności oraz pomocy w rekrutacji.

 

Śląska WK
Pl. Grunwaldzki 8-10
40-950 Katowice
Tel.: (32) 209 08 63/65
Fax.: (32) 258 19 31
E-mail: slaska@ohp.pl

 width=240


Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Więcej info