Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje
Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

O ROZMOWIE KWALIFIKACYJNEJ

kwal.jpg

13 kwietnia w Młodzieżowym Centrum Kariery OHP w Zawierciu przeprowadzono warsztaty dla osób bezrobotnych z wykształceniem wyższym z zakresu przygotowania do rozmowy kwalifikacyjnej i autoprezentacji.

Następnie zaproszono uczestników zajęć do wysłuchania propozycji pracy przedstawionej przez pracownika firmy LeasingTeam Sp. z o.o. Pracodawca omówił profil spółki, jak również oferował pracę na stanowisko pracownika obsługi klienta w instytucjach bankowych. W związku z dużym zainteresowaniem przedstawioną ofertą pracy, pan Kamil Malik przeprowadzał indywidualną rekrutację z osobami przygotowanymi do rozmowy kwalifikacyjnej przez doradcę zawodowego. Natomiast pośrednik pracy poinformował o zbliżających się Targach Pracy, które będą organizowane przez zawierciańskie Młodzieżowe Centrum Kariery. W mitingu z pracodawcą uczestniczyło dwanaście osób poszukujących pracy na czas określony.

 

Śląska WK
Pl. Grunwaldzki 8-10
40-950 Katowice
Tel.: (32) 209 08 63/65
Fax.: (32) 258 19 31
E-mail: slaska@ohp.pl

 width=240


Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Więcej info