Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje
Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej


 

INFORMUJEMY, ŻE OD DNIA 01.01.2021 r. DZIAŁA RÓWNIEŻ NOWA STRONA INTERNETOWA ŚLĄSKIEJ WOJEWÓDZKIEJ KOMENDY OHP
POD ADRESEM:

https://ohp.pl/nasze-jednostki/wojewodzkie-komendy-ohp/slaskie

 


 

ŚWIĄTECZNE INSPIRACJE ZAKOŃCZONE WIELKIM SUKCESEM!

Jak co roku w przedświątecznej krzątaninie, uczestnicy Hufca w Gliwicach przygotowywali kartki świąteczne oraz ozdoby. Ze względu na panującą pandemię i brak możliwości zorganizowania grupowych warsztatów, część z naszych uczestników przygotowywała swoje prace w rodzinnych domach. Jakby w zaprzeczeniu do aktualnej sytuacji, odzew uczestników na inicjatywę był w tym roku wyjątkowo duży. Ponad połowa uczestników Hufca włączyła się zabawy. Zaskakiwali nas swoimi pomysłami, między innymi własnoręcznie wykonaną drewnianą szopką, która po dekoracji trafiła na konkurs wojewódzki i w efekcie zajęła I MIEJSCE co dla Janka - jej autora było prawdziwym szczęściem i nieoczekiwanym sukcesem. W dniu 03.12. nastąpiło rozstrzygnięcie konkurencji.

Trudno było komisji konkursowej podjąć właściwą decyzję i wybrać najpiękniejszą pracę plastyczną. Z przyniesionych prac część została przekazana na świąteczne konkursy wojewódzkie. Pozostałe prace zostały wręczone wraz życzeniami dla kadry nauczycielskiej oraz Pani Dyrektor w ramach działalności samorządu słuchaczy szkoły dla dorosłych oraz posłużą do dekoracji naszego hufca.

Laureatom zostały wręczone nagrody oraz pamiątkowe dyplomy.

Życzymy sobie, aby świąteczna atmosfera przegoniła tegoroczne smutki i utrudnienia…

Autor tekstu: Katarzyna Krosny

Autor zdjęć:Ewa Wnuk, Katarzyna Krosny

Data publikacji: 21.12.2020

 

Śląska WK
Pl. Grunwaldzki 8-10
40-950 Katowice
Tel.: (32) 209 08 63/65
Fax.: (32) 258 19 31
E-mail: slaska@ohp.pl

 width=240


Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Więcej info