Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje
Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej


 

INFORMUJEMY, ŻE OD DNIA 01.01.2021 r. DZIAŁA RÓWNIEŻ NOWA STRONA INTERNETOWA ŚLĄSKIEJ WOJEWÓDZKIEJ KOMENDY OHP
POD ADRESEM:

https://ohp.pl/nasze-jednostki/wojewodzkie-komendy-ohp/slaskie

 


 

PRZEDŚWIĄTECZNA NIESPODZIANKA

Świąteczny czas zawsze obfituje w radość i dobro, którym chcemy się dzielić z innymi. W tym właśnie magicznym okresie pracodawczyni i właścicielka zakładu fryzjerskiego IMAGE – Pani Małgorzata Pawlikiewicz, uczestniczka 12-17 HP Oliwia Popis i doradca zawodowy Elżbieta Marcinkowska w trakcie jednej z wizyt monitorujących wpadły na świetny pomysł.

Zorganizowały dla dzieci z Domu Dziecka STANICA w Katowicach, z którym MCIZ w Katowicach współpracuje od lat możliwość wykonania strzyżenia i modelowania włosów. Chciałyśmy, żeby dzieci miały możliwość zabłyśnięcia nowa fryzurą w świątecznym czasie oraz aby ten fakt dał im dużo radości i zadowolenia z siebie.

Nasza uczestniczka wykonała profesjonalne strzyżenia męskie i damskie z modelowaniem, co niewątpliwie przygotuje ja jeszcze lepiej do egzaminu próbnego, który ma się odobyć w styczniu.

Cała niespodzianka nie miałaby miejsca, gdyby nie życzliwość i wielkie serce Pani Małogosi Pawlikiewicz, która czuwała nad wszystkim i koordynowała prace uczestniczki. Dzieci opuszczały salon zadowolone, roześmiane i zmienione. Taki gest zawsze jest przyczyną radości i ogrzewa serca wszystkich, klientów i organizatorów.

Autor tekstu:Elżbieta Marcinkowska

Autor zdjęć:Elżbieta Marcinkowska

Data publikacji: 23.12.2020

 

Śląska WK
Pl. Grunwaldzki 8-10
40-950 Katowice
Tel.: (32) 209 08 63/65
Fax.: (32) 258 19 31
E-mail: slaska@ohp.pl

 width=240


Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Więcej info