Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje
Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

DOKUMENTY APLIKACYJNE - TWÓJ OSOBISTY FOLDER REKLAMOW

Not_spt.jpg

Na zaproszenie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu mającego swoją siedzibę przy ul. Braci Mieroszewskich 42, Punkt Pośrednictwa Pracy z Sosnowca wraz z doradcą zawodowym z MCK Mysłowice zorganizował spotkanie informacyjno-promocyjne.

Odbiorcami byli uczniowie ostatnich klas, którzy już niebawem będą w pełni aktywni na rynku pracy. Niebagatelne znaczenie w procesie poszukiwania zatrudnienia stanowią profesjonalnie napisane Curriculum Vitae oraz list motywacyjny, dlatego myślą przewodnią spotkania było hasło: „Dokumenty aplikacyjne - Twój osobisty folder reklamowy!”. Doradczyni zawodowa z Mysłowic - Klaudia Niedziółka przedstawiła zasady sporządzania listów motywacyjnych oraz CV podkreślając znaczenie jakie ma pierwsze wrażenie wywierane na pracodawcy przy zapoznawaniu się z dokumentami aplikacyjnymi potencjalnych pracowników. Pośredniczka pracy Marta Gocek promowała o działalność Punktu Pośrednictwa Pracy, omówiła zasady rejestracji oraz dostępu do ofert pracy krajowych oraz zagranicznych w ramach EURES. Uczniowie skorzystali z możliwości zarejestrowania się i wykazali duże zainteresowanie ofertami pracy. Szczególną zainteresowaniem cieszyły się propozycje pracy krótkoterminowej dla młodzieży uczącej się .

 

Śląska WK
Pl. Grunwaldzki 8-10
40-950 Katowice
Tel.: (32) 209 08 63/65
Fax.: (32) 258 19 31
E-mail: slaska@ohp.pl

 width=240


Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Więcej info