Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje
Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

CERTYFIKATY W MYSZKOWIE ROZDANE

Mysz.JPG

14 kwietnia beneficjenci projektu „Równi na rynku pracy”, realizowanego w ramach unijnej inicjatywy „Gwarancje dla Młodzieży” w Młodzieżowym Centrum Kariery OHP w Myszkowie, zakończyli szkolenie zawodowe „Kosmetyczka wizażystka z modułem stylizacji paznokci”.

Kurs kosmetyczny odbywał się pod okiem trenera Anety Zawisza – Kopeć, właścicielki salonu kosmetycznego w Myszkowie. Uczestniczki nabyły wiedzę teoretyczną i praktyczną z zakresu kosmetologii. Program kursu obejmował: depilację woskiem, regulację brwi, oczyszczanie twarzy, zabiegi kwasowe, makijaż i masaż twarzy, manicure i pedicure różnymi metodami w tym hybryda, żel, akryl. Kursantki wykonywały zabiegi między innymi nawilżające, oczyszczające, normalizujące z użyciem renomowanych kosmetyków. Całość zakończyła się egzaminem teoretycznym i praktycznym. Beneficjentki otrzymały certyfikaty i wkrótce rozpoczną sześciomiesięczne staże dające możliwość wykorzystania zdobytej wiedzy w praktyce.

b_180_135_16777215_00_images_stories_gdm_ohp.jpg

 

Śląska WK
Pl. Grunwaldzki 8-10
40-950 Katowice
Tel.: (32) 209 08 63/65
Fax.: (32) 258 19 31
E-mail: slaska@ohp.pl

 width=240


Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Więcej info