Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje
Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

AUTOPREZENTACJA

Aut.JPG

16 kwietnia Punkt Pośrednictwa Pracy w Tychach przy współpracy z kadrą szkoły zorganizował spotkanie tym razem z młodzieżą w Zespole Szkół nr 5 Tychach przy ul. Edukacji 11, pt. „Autoprezentacja okiem pracodawcy”.

Zaproszonym gościem był generalny przedstawiciel firmy Develop Ben Polska pan Zbigniew Dziczkowski. Oficjalnego otwarcia dokonała pośredniczka pracy Teodora Czuba, a wicedyrektor pani Jolanta Blachowska przywitania gościa i uczniów. Dyrektor firmy Develop w bardzo ciekawy i obrazowy sposób przedstawił zagadnienia dotyczące pierwszego kontaktu z pracodawcą: czego oczekują pracodawcy od młodych osób wchodzących na rynek pracy oraz jak duże znaczenie ma rzetelne przygotowanie informacji na temat własnej osoby. Dążenie do wyznaczonego celu, odwaga w podejmowaniu ważnych decyzji oraz własne marzenia to wartości, które warto realizować, ale zależy to tylko od indywidualnej motywacji, a nie od szczęścia – podkreślał prowadzący. Potwierdzeniem tego był fragment filmu dydaktycznego z wykładu psychologa pana Jacka Walkiewicza.

Przedsięwzięcie cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród młodzieży czego dowodem były liczne pytania i dyskusja.

 

Śląska WK
Pl. Grunwaldzki 8-10
40-950 Katowice
Tel.: (32) 209 08 63/65
Fax.: (32) 258 19 31
E-mail: slaska@ohp.pl

 width=240


Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Więcej info