Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje
Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

Informator Śląskiej ŚWK na rok 2019

BIELSKIE MBP NA 21. TARGACH PRACY

dzie.JPG

15 kwietnia pośredniczka Młodzieżowego Biura Pracy OHP uczestniczyła w wielkim corocznym przedsięwzięciu bielskiego rynku pracy – Targach organizowanych przez Biuro Karier miejscowej Akademii Techniczno – Humanistycznej.

Poszukujący pracy mieli okazję odwiedzenia około czterdziestu stoisk, które zajmowali przedstawiciele bielskich pracodawców, reprezentujących zarówno duże korporacje, jak i mniejsze przedsiębiorstwa. W Targach wzięli również udział pracownicy publicznych służb zatrudnienia, tj. Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach - filia w Bielsku-Białej oraz bielskiego Powiatowego Urzędu Pracy. Oferty skierowane były zarówno do osób już nieuczących się, zainteresowanych długotrwałą współpracą, dysponujących czasem w ramach pracy zmianowej, jak i studentów dysponujących czasem głównie podczas weekendów. Młodzież pytała także o staże i praktyki nawiązujące do kierunku realizowanych przez nich studiów. Targi były licznie odwiedzane przez zainteresowanych, informację o inicjatywie szeroko rozpowszechniano w mediach.

 

 

Śląska WK
Pl. Grunwaldzki 8-10
40-950 Katowice
Tel.: (32) 209 08 63/65
Fax.: (32) 258 19 31
E-mail: slaska@ohp.pl

 width=240


Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Więcej info