Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje
Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

TARGI PRACY W RYBNIKU

b_180_135_16777215_00_images_stories_ry.JPG

16 kwietnia w Cechu Rzemiosł Małej i Średniej Przedsiębiorczości odbyły się Targi Pracy zorganizowane przez Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku.

Jak co roku dużym zainteresowaniem uczestników Targów cieszyły się stoiska jednostek katowickiego Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży: Punktów Pośrednictwa Pracy z Rybnika, Żor, Jastrzębia-Zdroju, Radlina i Czerwionki-Leszczyn. Osoby bezrobotne i poszukujące pracy z Rybnika i okolicznych miejscowości miały okazję do zarejestrowania się w wymienionych jednostkach, a także do zapoznania z aktualnymi ofertami pracy stałej i krótkoterminowej. Odwiedzający otrzymali również ulotki informacyjne dotyczące bieżącej działalności jednostek. Przedsięwzięcie zostało objęte honorowym patronatem Prezydenta Miasta oraz Starosty Powiatu. Uroczystego otwarcia Targów dokonała dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Rybniku Anna Michalczyk oraz zastępca Prezydenta Miasta Rybnik Piotr Masłowski. W Targach wzięli udział lokalni pracodawcy, powiatowe urzędy pracy, agencje pracy i instytucje szkoleniowe.

 

Śląska WK
Pl. Grunwaldzki 8-10
40-950 Katowice
Tel.: (32) 209 08 63/65
Fax.: (32) 258 19 31
E-mail: slaska@ohp.pl

 width=240


Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Więcej info