Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje
Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

Informator Śląskiej ŚWK na rok 2019

NA TARGACH W ŻORACH

zor.JPG14 kwietnia w Miejskim Ośrodku Kultury w Żorach odbyły się Targi Pracy i Edukacji zorganizowane przez miejscowy Powiatowy Urząd Pracy.

Zaproszone jednostki katowickiego Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży (tj. Punkty Pośrednictwa Pracy z Żor, Jastrzębia –Zdroju i Czerwionki- Leszczyn) zaprezentowały różnorodne oferty pracy stałej krótkoterminowej i sezonowej. Licznie przybyłym uczniom, którzy już wkrótce będą absolwentami przedstawiono również możliwości skorzystania z bezpłatnych kursów i szkoleń, które oferuje Ośrodek Szkolenia Zawodowego OHP w Wodzisławiu Śląskim. Osoby zainteresowane mogły zarejestrować się w poszczególnych PPP i otrzymać skierowania do pracodawców na rozmowy kwalifikacyjne. Pośrednicy udzielali również informacji o możliwościach pracy wolontarystycznej w jednostkach OHP, będącej źródłem zawodowej satysfakcji, wynikającej z rozwijania własnych pasji, realizowania zainteresowań i rozwoju osobistego. Odwiedzający targi pracy chętnie korzystali z ulotek informacyjnych o działalności Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Katowicach.

 

Śląska WK
Pl. Grunwaldzki 8-10
40-950 Katowice
Tel.: (32) 209 08 63/65
Fax.: (32) 258 19 31
E-mail: slaska@ohp.pl

 width=240


Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Więcej info