Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje
Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

EDUCATION FAIR 2015

Edu_Fr.JPG

17 kwietnia Hufiec Pracy 12 - 9 w Gliwicach podczas Targów Edukacyjnych Education Fair 2015 przedstawił swoją ofertę edukacyjno-zawodową.

Przedsięwzięcie, które odbyło się w Hali Sportowej „Górne Wały” w Gliwicach, skierowane było do młodzieży chcącej podjąć dalszą edukację w szkołach ponadpodstawowych i placówkach oświatowych z regionu. Na stoisku przygotowanym przez gliwicki hufiec odwiedzający zapoznani zostali z ofertą edukacyjną OHP na poziomie gimnazjalnym. Uczestnicy targów mogli zobaczyć prezentację multimedialną hufca oraz skorzystać z przygotowanego na tę okazję poczęstunku. Na stanowisku wystawienniczym, obsługiwanym przez uczestników hufca i wychowawców, uzyskać można było także informacje na temat predyspozycji i wymagań związanych ze zdobywaniem różnych zawodów, sposobu planowania ścieżki edukacyjnej oraz oferty spędzania czasu wolnego. Przybyłym rozdawano ulotki informacyjne oraz materiały promujące działalność gliwickiego hufca.

 

 

Śląska WK
Pl. Grunwaldzki 8-10
40-950 Katowice
Tel.: (32) 209 08 63/65
Fax.: (32) 258 19 31
E-mail: slaska@ohp.pl

 width=240


Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Więcej info