Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje
Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

MYSZKÓW: SZKOLNY DZIEŃ OTWARTY

d_owt.JPG

29 kwietnia doradczyni zawodowa z Młodzieżowego Centrum Kariery Aleksandra Musiał i pośredniczka z Punktu Pośrednictwa Pracy OHP w Myszkowie Weronika Antkowiak uczestniczyły w „Dniu Otwartym” w miejscowym Zespole Szkół im. I. Kwiatkowskiego.

Dzień Otwarty adresowany był do młodzieży uczącej się w gimnazjach Myszkowa i powiatu myszkowskiego. Głównym celem przedsięwzięcia było przekazanie młodzieży gimnazjalnej informacji o aktualnej ofercie edukacyjnej na terenie powiatu myszkowskiego, informacji o zawodach, ofertach pracy krótkoterminowej dla młodzieży, a także informacji dotyczącej działalności jednostek organizacyjnych OHP. Osoby, które odwiedziły stoiska wystawiennicze, mogły skorzystać z ulotek informacyjnych oraz wypełnić testy określające predyspozycje do wykonywania zawodu. Stoiska cieszyły się dużym zainteresowaniem młodzieży, która stoi przed trudnym wyborem dotyczącym dalszej kariery zawodowej. W trakcie Dnia Otwartego odbyły się pokazy musztry, fryzur, makijażu, prelekcje i prezentacje.

 

Śląska WK
Pl. Grunwaldzki 8-10
40-950 Katowice
Tel.: (32) 209 08 63/65
Fax.: (32) 258 19 31
E-mail: slaska@ohp.pl

 width=240


Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Więcej info