Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje
Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

KŁOBUCKI FESTIWAL „HARFA 2015”

Kl_fe.JPG

W ramach działań promocyjno-informacyjnych doradca zawodowy Młodzieżowego Centrum Kariery OHP w Kłobucku spotkał się 28 kwietnia z młodzieżą podczas Powiatowego Festiwalu Piosenki Harcerskiej, Młodzieżowej i Poezji Śpiewanej.

Patronat nad konkursem objęli Starosta Powiatu Kłobuckiego, Burmistrz Kłobucka i Wójt Wręczycy Wielkiej. Spotkania corocznie cieszą się dużą popularnością wśród zuchów i harcerzy z Hufca Kłobuck, jak również wśród dzieci i młodzieży niezrzeszonych w ZHP. Wykonawcy prezentowali utwory obowiązkowy o tematyce harcerskiej i jeden o tematyce młodzieżowej lub z zakresu poezji śpiewanej. Wszyscy wykonawcy bardzo profesjonalnie podeszli do swoich występów. Uczestnicy festiwalu otrzymali pamiątkowe dyplomy, a laureaci – ciekawe nagrody ufundowane dzięki wsparciu m.in. Urzędu Miasta i Gminy oraz Starostwa Powiatowego w Kłobucku. Celem Festiwalu było m.in.: rozpowszechnianie piosenki i poezji śpiewanej o tematyce harcerskiej, integracja środowiska harcerskiego Hufca ZHP Kłobuck ze środowiskiem młodzieży szkolnej, wyzwalanie inwencji twórczej i wdrażanie do swobodnego prezentowania swoich umiejętności, promocja powiatu kłobuckiego i usług, które oferowane są młodym ludziom na terenie powiatu.

 

Śląska WK
Pl. Grunwaldzki 8-10
40-950 Katowice
Tel.: (32) 209 08 63/65
Fax.: (32) 258 19 31
E-mail: slaska@ohp.pl

 width=240


Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Więcej info