Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje
Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

PROMOCJA I INFORMACJA W GLIWICACH

11_59.jpg

30 kwietnia pośredniczka pracy z Punktu Pośrednictwa Pracy w Gliwicach zorganizowała spotkanie informacyjne dla uczestników miejscowego Hufca Pracy, którzy uzupełniają wykształcenie w Gimnazjum dla Dorosłych przy Zespole Szkół Gimnazjalnych nr 1 oraz przyuczają się do wykonywania zawodów: cukiernik, piekarz, kucharz, sprzedawca, ślusarz, mechanik pojazdów samochodowych, blacharz, operator maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych.

Pośredniczka bardzo szczegółowo omówiła funkcjonowanie biura, zasady korzystania z usług oraz jak prawidłowo wypełnić ankietę poszukującego pracy, która jest niezbędna do otrzymania skierowania na określone stanowisko pracy. Uczniowie chętnie uczestniczyli w spotkaniu, a przedstawione oferty pracy krótkoterminowej wydały im się interesujące. Największym zainteresowaniem cieszyły się oferty w charakterze konsultanta telefonicznego oraz tajemniczego klienta. Na koniec rozdano wizytówki oraz ulotki promujące działalność doradczą i szkoleniową jednostek katowickiego Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży.

 

Śląska WK
Pl. Grunwaldzki 8-10
40-950 Katowice
Tel.: (32) 209 08 63/65
Fax.: (32) 258 19 31
E-mail: slaska@ohp.pl

 width=240


Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Więcej info