Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje
Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

SZKOLENIE KADRY OHP W RYBNIKU

ryb_sz.JPG

7 maja w sali szkoleń Powiatowego Urzędu Pracy w Rybniku miało miejsce szkolenie pn. „Budowanie modeli biznesowych - czyli jak małym kosztem stworzyć własny biznes”.

Wzięli w nim udział pracownicy z 10 jednostek katowickiego Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży tj. pośrednicy pracy z Rybnika, Radlina, Wodzisławia Śląskiego, Żor, Jastrzębia- Zdroju, Raciborza, Czerwioncki-Leszczyn i Pyskowic, doradca zawodowy z Młodzieżowego Centrum Kariery w Pszowie i specjalista ds. rozwoju zawodowego z Ośrodka Szkolenia Zawodowego w Wodzisławiu Śląskim. Słuchacze pozyskali specjalistyczną wiedzę z zakresu planowania i możliwości finansowania biznesu, możliwości sprawdzenia realności pomysłu oraz najnowszych trendów tworzenia, testowania i rozwijania biznesu. Uczestnicy szkolenia skorzystali również z możliwości zadawania szczegółowych pytań dotyczących zakładania własnej działalności gospodarczej, z którymi klienci najczęściej zgłaszają się jednostek OHP. Szkolenie przeprowadził pan Radosław Knesz, manager Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości w Rybniku.

 

Śląska WK
Pl. Grunwaldzki 8-10
40-950 Katowice
Tel.: (32) 209 08 63/65
Fax.: (32) 258 19 31
E-mail: slaska@ohp.pl

 width=240


Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Więcej info