Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje
Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

INFORMACJA O RYNKU PRACY

i_r.jpg

8 maja Jolanta Rosada z Punktu Pośrednictwa Pracy w Gliwicach zorganizowała spotkanie informacyjne dla osób bezrobotnych, zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy. Spotkanie miało miejsce w siedzibie gliwickiego PUP.

Uczestnikami były osoby poszukujące zatrudnienia na lokalnym rynku pracy, dlatego przedstawiono im aktualne oferty pracy, które Punkt Pośrednictwa Pracy umieszcza systematycznie na stronie www.mbp.ohp.pl. Pośredniczka przekazała również najistotniejsze informacje dot. funkcjonowania jednostki oraz sposobach korzystania ze zgromadzonych ofert pracy. Grupa wypełniła ankiety rejestracyjne, które uprawniają do wydania skierowania na rozmowę kwalifikacyjną do wybranego pracodawcy. Dodatkowo uczestników spotkania zaproszono na Targi Pracy, które będą organizowane 19 czerwca przez jednostki z Zabrza, Pyskowic i Gliwic w Centrum Organizacji Kulturalnych „Perełka”, przy ul. Studziennej 6 w Gliwicach.

 

Śląska WK
Pl. Grunwaldzki 8-10
40-950 Katowice
Tel.: (32) 209 08 63/65
Fax.: (32) 258 19 31
E-mail: slaska@ohp.pl

 width=240


Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Więcej info