Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje
Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

KURS DLA KELNERÓW

o_c.jpg

Ośrodek Szkolenia Zawodowego w Cieszynie rozpoczął kurs w zawodzie kelner-barman. Dziesięcioro uczestników przejdzie 140-godzinne szkolenie, w ramach którego pozna organizację pracy kelnera i barmana.

Podczas zajęć praktycznych kursanci nauczą się profesjonalnego podejścia do klienta, obsługi urządzeń i sprzętu barowego, sposobów sporządzania i serwowania potraw, napojów oraz koktajli. Kurs obejmuje również szkolenie z obsługi kasy fiskalnej oraz terminala płatniczego. Zajęcia odbywają się w Ośrodku Kształcenia Zawodowego w Ustroniu. Kurs zostanie zakończony egzaminem składającym się z części teoretycznej i praktycznej. Pozytywny wynik egzaminu zagwarantuje uczestnikom certyfikaty potwierdzające zdobyte kwalifikacje. Po zakończonym kursie uczestnicy będą mogli znaleźć pracę w restauracjach, kawiarniach, pubach, a także w firmach cateringowych i domach przyjęć okolicznościowych. Kurs organizowany jest w ramach utrzymania rezultatu projektu „OHP jako realizator usług rynku pracy”.

 

 

Śląska WK
Pl. Grunwaldzki 8-10
40-950 Katowice
Tel.: (32) 209 08 63/65
Fax.: (32) 258 19 31
E-mail: slaska@ohp.pl

 width=240


Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Więcej info