Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje
Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

INFORMACJA I PROMOCJA W POWIECIE

lub_dn.JPG

14 maja doradcy zawodowi z częstochowskiego Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP uczestniczyli w „Dniu Otwartym” Zespołu Szkół Ogólnokształcąco – Technicznych w Lublińcu.

Podczas imprezy doradcy zawodowi udzielali wielu porad i wskazówek z zakresu planowania własnej ścieżki edukacyjnej i zawodowej dla tegorocznych absolwentów wszystkich gimnazjów powiatu lublinieckiego pragnących kontynuować dalszą edukację w tutejszym Zespole Szkół: w LO o profilu dziennikarsko- menedżerskim i technikach: budowlanym, informatycznym, hotelarskim oraz architektury krajobrazu Zainteresowani mieli możliwość skorzystania z różnych form informacji zawodowej, wykonania testów preferencji zawodowych, zapoznania się z filmami o tematyce zawodoznawczej i planowaniu kariery zawodowej. Uczestnikom „Dnia Otwartego” udostępniono szereg różnorodnych ulotek o działalności jednostek OHP zajmujących się profesjonalnym doradztwem zawodowym. Przedsięwzięcie „Dnia Otwartego” jest stałą inicjatywą szkolną, wpisującą się w kalendarz wydarzeń i inicjatyw edukacyjnych powiatu lublinieckiego, w którym istotną rolę odgrywają Ochotnicze Hufce Pracy.

 

Śląska WK
Pl. Grunwaldzki 8-10
40-950 Katowice
Tel.: (32) 209 08 63/65
Fax.: (32) 258 19 31
E-mail: slaska@ohp.pl

 width=240


Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Więcej info