Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje
Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

CZĘSTOCHOWA: KURS KELNER-BARMAN

kr_ba.jpg

18 i 19 maja odbyły się zajęcia z obsługi kasy fiskalnej w ramach realizacji kelnersko-barmańskiego organizowanego przez Ośrodek Szkolenia Zawodowego w Częstochowie w ramach utrzymania rezultatów projektu „OHP jako realizator usług rynku pracy”.

W kursie uczestniczy 10 osób, które wzbogacą swoją wiedzę i umiejętności w zakresie organizacji czasu kelnera-barmana, sposobów i technik sporządzania i podawania potraw oraz napojów, serwowania koktajli, obsługi urządzeń i sprzętu barowego, w tym także kasy fiskalnej, obsługi klientów oraz zasad rozliczania dnia pracy. Zajęcia prowadzone są przez specjalistów z Zakładu Doskonalenia Zawodowego, którzy mają okazję podzielić się swoją wieloletnią praktyką i wiedzą z kursantami. Szkolenie kończy się egzaminem wewnętrznym, który umożliwi uczestnikom zdobycie certyfikatów i zaświadczeń, a przede wszystkim ułatwi znalezienie zatrudnienia.

 

Śląska WK
Pl. Grunwaldzki 8-10
40-950 Katowice
Tel.: (32) 209 08 63/65
Fax.: (32) 258 19 31
E-mail: slaska@ohp.pl

 width=240


Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Więcej info