Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje
Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

DĄBROWA GÓRNICZA: SZKOLENIE W ROSZM

r_dg.jpg

Rejonowy Ośrodek Szkolenia Zawodowego Młodzieży OHP w Dąbrowie Górniczej przeprowadził 19 maja kurs w zakresie obsługi kas fiskalnych.

Piętnastu uczestników zaliczyło sześciogodzinne szkolenie z zakresu teorii i praktyki pracy na kasie fiskalnej. Kurs został przeprowadzony dla młodzieży z Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Dąbrowie Górniczej. Podczas zajęć młodzież nauczyła się przepisów regulujących stosowanie kasy fiskalnej, jej budowy oraz możliwości wykorzystania. Kurs obejmował również szkolenie praktyczne z obsługi urządzeń fiskalnych, sprzedaży, wpłat i wypłat gotówki z kasy. Szkolenie zakończyło się egzaminem z części teoretycznej i praktycznej. Pozytywnie zaliczony egzamin został potwierdzony stosownym zaświadczeniem potwierdzające kwalifikacje, co zagwarantuje uczestnikom łatwiejsze znalezienie pracy w punktach oraz firmach, gdzie sprzedaż jest prowadzona na podstawie kas fiskalnych.

 

Śląska WK
Pl. Grunwaldzki 8-10
40-950 Katowice
Tel.: (32) 209 08 63/65
Fax.: (32) 258 19 31
E-mail: slaska@ohp.pl

 width=240


Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Więcej info