Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje
Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

UPRAWNIENIA NA WÓZKI JEZDNIOWE

upr_1.jpg

Ośrodek Szkolenia Zawodowego w Częstochowie rozpoczął kurs zawodowy „Obsługa wózka jezdniowego z wymianą butli gazowych” w ramach utrzymania rezultatów projektu „OHP jako realizator usług rynku pracy”.

Dziesięciu uczestników w wieku 18-24 lata, obecnie nieuczących się i poszukujących pracy, ma szansę podniesienia kwalifikacji i zdobycia specjalistycznej wiedzę z zakresu budowy i typów wózka, ładunkoznawstwa, BHP, dozoru technicznego oraz czynności kierowcy przy obsłudze wózków przed podjęciem pracy i po pracy. Młodzi ludzie nabędą również umiejętności bezpiecznej wymiany butli gazowych. Kurs obejmuje 57 godzin zajęć teoretycznych i praktycznych. Szkolenie teoretyczne odbywa się w siedzibie OHP w Częstochowie, zajęcia praktyczne w firmie TRANS-AM. Zdobytą wiedzą i umiejętnościami młodzi ludzie wykażą się podczas egzaminu przed pracownikiem UDT. Uczestnicy mają szansę nie tylko podnieść swoje kwalifikację, ale i uzyskać zatrudnienie dzięki ścisłej współpracy Ośrodka Szkolenia Zawodowego z częstochowskimi pracodawcami.

 

Śląska WK
Pl. Grunwaldzki 8-10
40-950 Katowice
Tel.: (32) 209 08 63/65
Fax.: (32) 258 19 31
E-mail: slaska@ohp.pl

 width=240


Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Więcej info