Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje
Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

KURS ZAWODOWY PRACOWNIKA BIUROWEGO

za_pr.JPG

18 maja Ośrodek Szkolenia Zawodowego w Cieszynie rozpoczął kurs pn. pracownik biurowy z obsługą programu Płatnik. Dziesięcioro uczestników bierze udział w zajęciach przygotowujących do pracy na takich stanowiskach jak pracownik administracyjny, sekretarka, recepcjonista, pomoc kadrowa.

100 godzin kursu obejmuje zagadnienia związane z prowadzeniem biura, organizacją spotkań służbowych, profesjonalną obsługą klienta. Dodatkowo kursanci zaznajamiają się z zagadnieniami prawa administracyjnego i prawa pracy, a także poznają sposoby prowadzenia spraw kadrowych w przedsiębiorstwie oraz sposoby rozliczania z urzędem skarbowym i ZUS-em. W ramach kursu uczestnicy będą uczestniczyć również w zajęciach praktycznych dot. obsługi komputera i urządzeń biurowych oraz obsługi programu Płatnik. Uczestnicy, który uzyskają pozytywną ocenę z egzaminu końcowego otrzymają certyfikat potwierdzający zdobyte kwalifikacje. Kurs realizowany jest w ramach utrzymania rezultatów projektu „OHP jako realizator usług rynku pracy”.

 

Śląska WK
Pl. Grunwaldzki 8-10
40-950 Katowice
Tel.: (32) 209 08 63/65
Fax.: (32) 258 19 31
E-mail: slaska@ohp.pl

 width=240


Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Więcej info