Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje
Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej


 

INFORMUJEMY, ŻE OD DNIA 01.01.2021 r. DZIAŁA RÓWNIEŻ NOWA STRONA INTERNETOWA ŚLĄSKIEJ WOJEWÓDZKIEJ KOMENDY OHP
POD ADRESEM:

https://ohp.pl/nasze-jednostki/wojewodzkie-komendy-ohp/slaskie

 


 

III MIEJSKA GRA ULICZNA

III_M_G_U_15.JPG

22 października Punkt Pośrednictwa Pracy w Jastrzębiu – Zdroju wspólnie z miejscowym Zespołem Szkół Nr 6 zorganizowali „III Miejską Grę Uliczną – Dzień dla Kariery” Była to trzecia edycja konkursu zorganizowanego w ramach Jastrzębskiego Tygodnia Kariery, który już po raz siódmy jest organizowany przez Jastrzębskie Doradztwo Kariery podczas Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery.

W grze brały udział drużyny trzyosobowe z ośmiu ponadgimnazjalnych szkół z Jastrzębia - Zdroju. Miały one za zadanie przemieścić się z punktu startowego do wyznaczonej mety, zaliczając po drodze 7 punktów kontrolnych, w których odpowiadały na pytania z zakresu różnych bloków tematycznych związanych z bezrobociem, rynkiem pracy, samozatrudnieniem oraz doradztwem zawodowym. Celem Konkursu było zachęcenie uczniów do odkrywania swych talentów oraz pogłębienie poprzez zabawę, wiedzy na temat rynku pracy, bezrobocia, działalności gospodarczej oraz szeroko pojętego doradztwa zawodowego. Drużyny, które zajęły pierwsze trzy miejsca otrzymały nagrody, których fundatorem był Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, Urząd Miasta Jastrzębie – Zdrój i Księgarnia Matras.

 

 

Śląska WK
Pl. Grunwaldzki 8-10
40-950 Katowice
Tel.: (32) 209 08 63/65
Fax.: (32) 258 19 31
E-mail: slaska@ohp.pl

 width=240


Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Więcej info