Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje
Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

Europejska Sieć Informacji Młodzieżowej

logo_eurodesk.jpg

 

 

Jeżeli poszukujesz wiarygodnej informacji na jakikolwiek temat związany z Europą i połączony z edukacją, szkoleniami, mobilnością i funduszami, popartej autorytetem EUROPEJSKIEJ SIECI INFORMACYJNEJ, skorzystaj z bezpłatnych i powszechnie dostępnych usług EURODESKU.

 

W ramach europejskiego programu dla młodzieży i osób pracujących z młodzieżą w 33 krajach funkcjonuje 1300 punktów informacyjnych (Przejdź: OUR NETWORK) w tym dwa Regionalne Punkty Informacyjne zlokalizowane w Katowicach.

 

SKONTAKTUJ SIĘ: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

lub

 

SKORZYSTAJ SAMODZIELNIE: Baza danych Eurodesk i Portal Eurodesk Polska 

Baza danych Eurodesku zawiera codziennie aktualizowane informacje o:

  • programach polskich i europejskich
  • organizacjach i instytucjach
  • źródłach informacji (publikacjach, stronach internetowych, czasopismach etc. - ta część bazy danych dostępna jest tylko i wyłącznie dla krajowych, regionalnych i lokalnych partnerów Eurodesku).

Korzystając z bazy i kontaktu online (Intranet - wewnętrzny system komunikacyjny wspólny dla całej Europy) pracownicy Krajowego Biura Eurodesk i Regionalnych Punktów Informacyjnych udzielają informacji o Europie, edukacji oraz szeroko pojętej działalności młodzieżowej.

POLECAMY:

Śląska WK
Pl. Grunwaldzki 8-10
40-950 Katowice
Tel.: (32) 209 08 63/65
Fax.: (32) 258 19 31
E-mail: slaska@ohp.pl

 width=240


Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Więcej info