Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje
Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

TYDZIEŃ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W SOSNOWCU

Tydzień_ Przedsiębiorczości_ w _Sosnowcu.jpgPunkt Pośrednictwa Pracy z Sosnowca wpisując się w inicjatywę Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości 18 listopada zorganizował Kiermasz ofert pracy, który odbył się   w siedzibie Centrum Informacji Miejskiej w Sosnowcu. Przedsięwzięcie miało na celu promowanie usług jednostek Ochotniczych Hufców Pracy na lokalnym rynku pracy.

Punkty Pośrednictwa Pracy z Sosnowca i Dąbrowy Górniczej, Młodzieżowe Centrum Kariery z Jaworzna i Młodzieżowe Biuro Pracy z Katowic zaprezentowały ponad dwieście ofert pracy z całego regionu. Na poszukujących zatrudnienia czekały oferty pracy w kraju i za granicą m.in. w handlu, przemyśle produkcyjnym, branży IT, logistyce. Poszukiwani byli wykwalifikowani spawacze, operatorzy maszyn i kierowcy. Pracę mogły znaleźć osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności w charakterze montera drobnych elementów i osoby niepełnoletnie w charakterze promotora, dystrybutora gazet reklamowych i kolportera ulotek. Osoby poszukujące zatrudnienia zostały szczegółowo poinformowane o wymaganiach i oczekiwaniach pracodawców. Przedsięwzięcie cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród licznie przybyłych na kiermasz mieszkańców Sosnowca i okolicznych miast.

 

Śląska WK
Pl. Grunwaldzki 8-10
40-950 Katowice
Tel.: (32) 209 08 63/65
Fax.: (32) 258 19 31
E-mail: slaska@ohp.pl

 width=240


Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Więcej info