Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje
Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

12-27 HP Skoczów

Uczestnicy Hufca 12-27 w Skoczowie zdobywają wykształcenie w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących mieszczącym się przy ul. Góreckiej 65 w Skoczowie oraz w Zespole Szkół Budowlanych na Placu Dominikańskim 1 w Cieszynie. Dzięki równoczesnej działalności w dwóch placówkach uczestnicy mają do dyspozycji szeroki wachlarz zawodów w których mogą się kształcić. Są to następujące zawody: cukiernik, piekarz, kucharz, sprzedawca, fotograf, elektromechanik pojazdów samochodowych, mechanik pojazdów samochodowych, blacharz samochodowy, elektryk, mechanik-monter maszyn i urządzeń, lakiernik, tapicer, ślusarz, monter instalacji i urządzeń sanitarnych, stolarz, monter zabudowy i robót wykończeniowych, murarz-tynkarz. Kadra Hufca zapewnia uczestnikom opiekę wychowawczą podczas zajęć szkolnych oraz w czasie praktycznej nauki zawodu.

Ponadto uczestnicy mogą korzystać z kół zainteresowań: plastycznego, fotograficznego i teatralno-filmowego. Ich celem jest rozwijanie indywidualnych pasji młodzieży oraz pogłębianie ich wiedzy z zakresu kultury i sztuki.

12-27 HP Skoczów
ul. Górny Bór 12
43-430 Skoczów
Tel./Fax.: (33) 479 99 62
E–mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Komendant: Andrzej Bacza

Śląska WK
Pl. Grunwaldzki 8-10
40-950 Katowice
Tel.: (32) 209 08 63/65
Fax.: (32) 258 19 31
E-mail: slaska@ohp.pl

 width=240


Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Więcej info