Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje
Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 

REKRUTACJA DO PROJEKTU

„OBUDŹ SWÓJ POTENCJAŁ – EFS”

w ramach Gwarancji dla Młodzieży

ZAPRASZAMY!

ZAPRASZAMY NA KONFERENCJĘ POWER

„Pokolenie ani ani? Sytuacja młodych na rynku pracy” – pod takim tytułem Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach organizuje 12 grudnia br. konferencję regionalną, zapraszając wszystkich zainteresowanych.

Czytaj więcej...

NOWE KURSY W CIESZYNIE

Wraz z nowym rokiem szkolnym w Ośrodku Szkolenia Zawodowego OHP w Cieszynie rozpoczyna się rekrutacja na bezpłatne kursy w zawodach: Kelner-barman, Elektryk, Magazynier z obsługą wózka jezdniowego oraz Pracownik biurowy. Po spotkaniu z doradcą zawodowym i pośrednikiem pracy w każdym szkoleniu weźmie udział ok. 10 osób.

Czytaj więcej...

ZDOBĄDŹ KWALIFIKACJE W OSZ W CZĘSTOCHOWIE

Czytaj więcej...

Ośrodek Szkolenia Zawodowego w Częstochowie rusza z rekrutacją na bezpłatne kursy zawodowe zaplanowane w I półroczu 2016 r.

Czytaj więcej...

Komunikat o udziale Śląskiej Wojewódzkiej Komendy OHP w programie praktyk w administracji rządowej w 2015 roku

Uczestniczymy w rządowym programie praktyk studenckich. Oferty o wolnych miejscach publikujemy na stronie oferty.praca.gov.pl. Zapraszamy uczelnie i studentów do zapoznania się z naszą ofertą. Każde ogłoszenie zawiera dane kontaktowe dla zainteresowanych. Szczegółowe informacje o programie praktyk w Śląskiej Wojewódzkiej Komendzie Ochotniczych Hufców Pracy w Katowicach można uzyskać pod numerem telefonu 32 209-08-73 oraz adresem mailowym Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Materiały informacyjne oraz dokumenty wzorcowe przydatne przy organizacji praktyki studenckiej w administracji rządowej w 2015 r. są dostępne na stronie bip.kprm

 

 

Śląska WK
Pl. Grunwaldzki 8-10
40-950 Katowice
Tel.: (32) 209 08 63/65
Fax.: (32) 258 19 31
E-mail: slaska@ohp.pl


Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Więcej info